Vedení klubu

Ing. Jiří Kratochvíl (35 let)
prezident klubu, trenér A-týmu mužů

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a nyní pracuje jako vedoucí jihočeské redakce MF DNES. Dlouhá léta hrál za Štíry, vyzkoušel si i první ligu, ale před čtyřmi roky s aktivní hráčskou kariérou skončil a rozhodl se pouze trénovat muže. Když není v práci, nebo na florbale, věnuje se rodině – manželce Aleně a dvěma synům Jiříkovi (7) a Ondrovi (4).

Mgr. Lukáš Malý (26 let)
šéftrenér klubu, trenér mládeže

Pochází ze Dvora Králové nad Labem, kde s florbalem začínal. Během kariéry hrál postupně i za FBŠ Bohemians Praha a FbK Mladou Boleslav až zakotvil ve Štírech, kde nastupuje za A-tým a kam zamířil z důvodu studií na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. V klubu má jako šéftrenér především na starosti práci s trenéry a výchovu hráčů mládežnických kategorií. Na FTVS UK vystudoval trenérskou licenci B. Ve volném čase se věnuje dalším sportům a nezávislému cestování do odlehlých koutů Evropy i světa.

2016-08-05-zs

Bc. Zbyněk Sýkora, MBA (32 let)
vedoucí týmu vozíčkářů

Zbyněk Sýkora se narodil v České Krumlově, ale po svatbě se přestěhoval do Českých Budějovic a zde také pracuje jako obchodník s plynem v energetické společnosti. V květnu 2015 se jemu a jeho manželce Míše Sýkorové (také florbalistka) narodil syn Zbyněk junior. Před deseti lety si v ČB založil s kamarádem florbalový oddíl vozíčkářů, vedený pod hlavičkou Sportovního klubu vozíčkářů Králové ČB. Před pár lety se celý oddíl přesunul pod FBC UNITED ČB a nyní, po sloučení dvou největších florbalových klubů na jihu Čech, působí jako člen výkonného výboru a vedoucí oddílu vozíčkářů pod křídly FBC  Štíři ČB. Zbyněk je držitelem florbalové trenérské licence C.

Mgr. Barbora Čížková (30 let)
organizační pracovník

Vystudovala Jihočeskou univerzitu v ČB obor učitelství se zaměřením na tělesnou výchovu a zeměpis. Studium jí umožnilo získat široké spektrum odborností a licencí v různých sportovních odvětví. Již 5 let aktivně vyučuje plavání dětí se specializací na děti do deseti let. V sezoně 2014/15 působila jako florbalová trenérka přípravky. K florbalu našla cestu prostřednictvím klubu Českobudějovičtí lvi, později FBC UNITED. Zde se stala předsedkyní a pod jejím vedením došlo v roce 2015 ke spojení FBC UNITED a FBC Štíři. Po sloučení se aktivně zapojuje do řízení klubu, přestože nastoupila na mateřskou dovolenou.

FANSHOP
BLESKOVKY

Upozorňujeme, že tréninky mládeže skončily 15.6.

HRAJE SE »

BUĎ IN, BUĎ ŠTÍR