DOROSTENKY PÍŠÍ Z LEDČE

Dorostenky si reportáž z nedělního výjezdu na 11. kolo 1. ligy dorostenek do Ledče nad Sázavou napsaly sami ještě přímo na místě:

Dnes jsme sehrály dvě ligová utkání v Ledči nad Sázavou. Vyrážely jsme v sestavě 9+1 již v 7 hodin a trenér Ludvík Šibřina výjimečně přišel brzy. Cesta proběhla v pořádku, na místo jsme dorazily se všemi koly i telefony.

První zápas jsme hrály s Hippos Žďár nad Sázavou. Dvě třetiny jsme vedly a předváděly celkem stabilní a vyrovnané výkony, i Žďár měl hodně šancí, ale začal je proměňovat až ve třetí třetině, kdy se v nás něco zlomilo. Začaly jsme pokulhávat a soupeřky otočily skóre na konečných 5:8.

Při hodnocení zápasu v kabině zazněly většinou negativní ohlasy. Poté jsme se vzchopily a do dalšího zápasu (s Florbal Světlá nad Sázavou-Tygřice) jsme šly s větším nasazením. V páté minutě jsme daly tři rychlé góly a začaly hrát svou hru. Až na jeden inkasovaný gól jsme měly míček většinu zápasu pod kontrolou. Zápas skončil 11:1, přičemž ještě jeden gól nám neuznali. Utkání jsme si užívaly a radovaly se z každého gólu.

Dnešní dvojzápas sice nepatřil mezi naše nejlepší, ale přesto odjíždíme z Ledče se třemi body a motivací do zbytku sezóny.