Rozhovor: Eva Stehlíková zve na první domácí zápasy juniorek!

Tentokrát se u pomyslného redakčního mikrofonu zastavila Eva Stehlíková, členka týmu juniorek i žen. Hlavním tématem rozhovoru bylo samozřejmě první domácí představení juniorek, na které Eva zve všechny příznivce Štírů.

Evo, jaké to je pravidelně hrát za 2 kategorie a pendlovat mezi družstvy žen a juniorek?
Jsem ráda, že mám možnost hrát za obě kategorie. Není to ani tak náročné, protože juniorky nemají tolik zápasů a když jezdím se ženami, tak jsem aspoň pořád v zápasovém rytmu.

V které soutěži se ti hraje lépe a proč si myslíš, že tomu tak je?
V obou soutěžích se mi daří stejně dobře. Snažím se hrát naplno v obou kategoriích, abych se posouvala dál. Pořád je totiž co zlepšovat.

Jak se Vám zatím v soutěži juniorek daří?
S juniorkami jsme zatím na 4. místě ze 7 týmů, protože poslední dva turnaje nás nebyl dostatečný počet, aby nám stačili síly na to, abychom uhrály více bodů. Ale věřím, že máme na lepší výsledky.

O blížícím se víkendu odehrajete první zápasy před domácím publikem. Na které soupeře mohou diváci přijít a můžou se těšit, že všechny zápasy přetavíte ve 3 body?
V neděli se utkáme s TJ Sokol Vinohrady, se kterými už máme zkušenost z téhle sezóny. Už víme, co máme čekat a věřím, že opět zopakujeme skvělý výsledek jako z minulého zápasu. Druhý soupeř je tým Mladých nadějí, se kterými už jsme také hrály. Minulý zápas jsme tam šly s pokorou a přineslo to své ovoce a věřím, že se nám to povede i podruhé. Určitě to bude dobrý zápas, na který se bude divákům hezky koukat.