Rozhovor: Marek Fučík zve na utkání proti Jindřichovu Hradci

Naše Bčko má za sebou již 6 zápasů s bilancí 4 výher a 2 porážek a celkovým ziskem 11 bodů. Dnes se s námi o dojmy z dosavadního průběhu podělil Marek Fučík.

Marku, vládne u vás zatím spokojenost s výsledky a předváděnou hrou?
Ahoj všem, zatím se snažíme napravit zpackaný první víkend sezóny, kdy jsme Písku doslova darovali 3 body a vyhořeli se Strakonicemi. Výsledky se od té doby zlepšily a povedlo se nám udělat šnůru 4 výher. Tím to z nás trošku spadlo a nehrajeme pod takovým tlakem, že musíme udělat body za každou cenu.
Poslední zápasy ale měly od hezkého florbalu bohužel daleko, což doufám, že se brzy zlepší.

Co tvůj osobní výkon? Jsi 3. v kanadském bodování týmu s 4 góly a 3 asistencemi. Jsi s tím spokojený?
Bodově se docela daří, ač těch gólů jsem mohl dát dvakrát tolik. Popravdě bych na 3. místě kanady u nás v týmu viděl jiné hráče než sebe. Je to doufám motivace pro zbytek.

Prozradíš nám nějakou perličku ze zákulisí B týmu?
Pokud má zaznít nějaká perlička, tak pokud půjde sezona takhle dál a budeme vybírat pokuty tímhle tempem, tak můžeme doflornou plánovat asi letecky. 😊

Co očekáváš od příštího zápasu?
Čeká nás Jindřichův Hradec, což je tým, se kterým se dobře známe jak na hřišti, tak mimo něj. Očekávám tuhou bitvu o 3 body, ve které soupeři rozhodně nedáme nic zadarmo. Navíc Prochy se Šimim dobře znají naše domácí prostředí a bude těžké je uhlídat.

Došlo před sezónou k nějakým klíčovým změnám v týmu?
Před sezonou se mi docela dobře povedl rekruting, takže jsme posílili na všech postech. V bráně nám dává od začátku sezony jistotu Bici a postupně se vrací kanonýr Jindra Hrdý. Zapracovali jsme do základu Váchyho z juniorky a doplnili klukama z širšího kádru áčka. Plus máme v plánu nějaké hostovačky, tak uvidíme, jak si kluci řeknou o místo v sestavě. Obecně vidím v týmu velký potenciál a prostor pro zlepšení.
Děkuji za rozhovor a rád bych vás pozval v sobotu na zápas s JH od 13:00 ve Sportovce. 😊