Rozhovor: Trenér elévů Daniel Placer

Týmy elévů vyrazí o víkendu rovnou na dva turnaje. Všechny podrobnosti prozradil jejich kouč Daniel Placer.

Kam tentokrát na turnaj vyrazíte a s kým budete hrát?
Jedeme tentokrát na sever i na jih. V sobotu nás čeká turnaj v Kaplici a v neděli naše mladé pušky vyráží do Tábora. Čekají nás již tradiční soupeři, namátkou zmíním například SK Meťák, Tábor nebo Jindřichův Hradec.

Jak se týmu zatím daří a jaké máte cíle do finální části sezóny?
Tak máme v sezóně nasazeny tři týmy, vždy nominuji 7 hráčů + gólmana s tím, že chci, aby kluci na turnaji hodně hráli a byli co nejvíce na míčku. O výsledky v této kategorii až tolik nejde, i když neříkám, že nemám rád vítězství. Zatím sezónu hodnotím pozitivně, kluci jsou většinou na bedně, i když každý turnaj máme různé sestavy a kluci se v týmech točí. Čekají nás poslední tři turnaje, ve kterých doufám, že hráči budou mít tři P, tzn. pohyb, přihrávku, přístup k utkání. Pokud se navíc podaří být na medailových pozicích, bude to takový příjemný bonus a povzbuzení do další tréninkové práce.

Mohl bys prozradit nějakou perličku z týmového zákulisí?
Tak nevím, jestli je to přímo perlička ze zákulisí, ale letos se nám povedlo pár turnajů i vyhrát a díky řidiči autobusu mají vždy kluci za odměnu vítězné kolečko na kruhovém objezdu. Takže klukům přeji co nejvíce vítězných koleček. Kruhovým objezdům zdar!