Rozhovor: Trenérka elévek Nikola Malátová

Trenérka elévek, která má spoustu zástupkyň, se jmenuje Nikola Malátová. Přestože studuje mimo Budějovice, vede družstvo elévek a o tomto víkendu je čeká jejich poslední turnaj sezóny. Co budou holky dělat po sezóně? I to se dozvíte v tomto článku.

Niki, co vás o víkendu čeká?
O víkendu hrajeme s elévkama poslední turnaj letošní sezóny v Hrdějovicích. Jelikož je to poslední turnaj, tak se moc těším a doufám, že dokážeme vybojovat ještě nějaké body.

Na čem jste hlavně pracovali v této sezóně a povedlo se ti to holky naučit?
Myslím, že letošní sezóna holkám hodně dala. Vidím na nich veliký pokrok, který udělaly během celé sezóny. Ale určitě to není jen moje zásluha, jelikož studuji mimo Budějovice, tak si myslím, že největší zásluhu za celkové zlepšení mají hlavně trenérky jako Romča Březinová, Adéla Robenhauptová a další, které v době mé nepřítomnosti děti trénují a já jim vlastně i touto formou mohu poděkovat. Já se snažím jim co nejvíce dát během zápasů, alespoň předat nějaké zkušenosti, poradit, a hlavně dát motivaci být lepší.

Do kdy budou probíhat tréninky a jaký máte program přes léto?
V létě se jako každý rok vydáme na letní soustředění do Horní Stropnice, které se letos koná hned na začátku prázdnin a já doufám, že se jako každý rok sejdeme v hojném počtu a soustředění nejen pořádně odmakáme, ale hlavně si ho užijeme.