Rozhovor: Vít Strouhal připravuje zájezd na MS

Mistrovství světa se blíží a Štíři na něj plánují hromadně vyrazit. Co přesně se chystá, na jaké zápasy se pojede a kde se dozvíte finální informace? To v krátkém rozhovoru prozradil Víťa Strouhal.

Víťo, na jaké zápasy je v plánu vyrazit?
V plánu je vyjet dokonce dvakrát. Nejdříve hned na první den MS, kdy se v O2 aréně hrají lukrativní zápas Čechů proti Němcům a bitvu spolu svedou také největší aspiranti na titul Švédi proti Finsku. Třetím zápasem v O2 aréně je potom Švýcarsko proti Lotyšsku. Ve druhé aréně na Podivném mlýně se utkají Kanada se Slovenskem, Austrálie s Estonskem a Polsko s Thajskem. Bude tedy na účastnících, které zápasy si vyberou. Druhý výjezd uděláme až na závěr šampionátu.

Bude zájezd jen pro Štíry nebo i pro širokou veřejnost?
Ten první bychom rádi v nejbližších dnech nabídli široké veřejnosti. Ten druhý je již rozebraný v rámci klubu, bude to tak čistě štírský výlet.

Kdy budou k dispozici nějaké bližší informace o výjezdu (cena, datum, místo odjezdu atd.)?
Informace ohledně prvního zájezdu budou k dispozici na sociálních sítích klubu. Pozorně tak sledujte Facebook, Twitter i Instagram. Stát by se tak mělo hned, jak budeme mít všechny informace ujasněné. Osobně doufám, že to stihneme v příštím týdnu.