Štíři na ODM

Na právě probíhající Olympiádě dětí a mládeže v Praze mají Štíři hned několik želízek v ohni. Konkrétně deset, což je vůbec největší zastoupení z celého Jihočeské kraje!

V chlapecké kategorii si svou nominaci vysloužili: Richard Požárek, Ondřej Kratochvíl, Robert Holakovský a Jakub Vávra

Za dívky se zúčastní: Dora Vavrochová, Etela Havlová, Sára Ema Janoušková, Adéla Jadlovská, Veronika Hajná a Hana Malíková

Všem našim hráčům a oběma týmům držíme palce.