Vedení klubu

Ing. Jiří Kratochvíl (40 let)
prezident klubu, trenér juniorů A

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Dlouhá léta hrál za Štíry, vyzkoušel si i první ligu, ale poté s aktivní hráčskou kariérou skončil a rozhodl se pouze trénovat muže. Pak si dal od trénování několik let pauzu. V létě 2019 se ke koučování vrátil a v nové sezoně povede juniory.


Mgr. Lukáš Malý (32 let)
sportovní ředitel, trenér mládeže

Pochází ze Dvora Králové nad Labem, kde s florbalem začínal. Během kariéry hrál postupně i za FBŠ Bohemians Praha a FbK Mladou Boleslav až zakotvil ve Štírech, kde nastupuje za A-tým a kam zamířil z důvodu studií na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. V klubu má jako šéftrenér především na starosti práci s trenéry a výchovu hráčů mládežnických kategorií. Na FTVS UK vystudoval trenérskou licenci B. Ve volném čase se věnuje dalším sportům a nezávislému cestování do odlehlých koutů Evropy i světa.


Mgr. Barbora Čížková (36 let)
projektová manažerka, administrátorka

Vystudovala Jihočeskou univerzitu v ČB obor učitelství pro základní školy se zaměřením na tělesnou výchovu a zeměpis. Studium jí umožnilo získat široké spektrum odborností a licencí v různých sportovních odvětví. K florbalu našla cestu prostřednictvím klubu Českobudějovičtí lvi, později FBC UNITED. Zde se stala předsedkyní a pod jejím vedením došlo v roce 2015 ke spojení FBC UNITED a FBC Štíři. Od té doby působí jako člen výkonného výboru. V letech  2016 až 2019 působila jako hejtmanka Jihočeského kraje ČF.  Od ledna 2020 je vedoucí družstva u ženské florbalové reprezentace.