Vedení klubu

Ing. Jiří Kratochvíl (39 let)
prezident klubu, trenér juniorů A

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Dlouhá léta hrál za Štíry, vyzkoušel si i první ligu, ale poté s aktivní hráčskou kariérou skončil a rozhodl se pouze trénovat muže. Pak si dal od trénování několik let pauzu. V létě 2019 se ke koučování vrátil a v nové sezoně povede juniory.


Mgr. Lukáš Malý (31 let)
sportovní ředitel, trenér mládeže

Pochází ze Dvora Králové nad Labem, kde s florbalem začínal. Během kariéry hrál postupně i za FBŠ Bohemians Praha a FbK Mladou Boleslav až zakotvil ve Štírech, kde nastupuje za A-tým a kam zamířil z důvodu studií na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. V klubu má jako šéftrenér především na starosti práci s trenéry a výchovu hráčů mládežnických kategorií. Na FTVS UK vystudoval trenérskou licenci B. Ve volném čase se věnuje dalším sportům a nezávislému cestování do odlehlých koutů Evropy i světa.


Bc. Zbyněk Sýkora, MBA (36 let)
vedoucí týmu vozíčkářů

Zbyněk Sýkora se narodil v České Krumlově, ale po svatbě se přestěhoval do Českých Budějovic a zde založil firmu na výrobu speciálních vozíků, které napomáhají hendikepovaným k návratu do aktivního života. V květnu 2015 se jemu a jeho manželce Míše Sýkorové (také florbalistka) narodil syn Zbyněk junior. V roce 2005 založil s kamarádem florbalový oddíl vozíčkářů, vedený pod hlavičkou Sportovního klubu vozíčkářů Králové ČB. Před pár lety se celý oddíl přesunul pod FBC UNITED ČB a nyní, po sloučení dvou největších florbalových klubů na jihu Čech, působí jako člen výkonného výboru a vedoucí oddílu vozíčkářů pod křídly FBC  Štíři ČB. Zbyněk je také Českobudějovickým zastupitelem.


Mgr. Barbora Čížková (31 let)
organizační pracovník

Vystudovala Jihočeskou univerzitu v ČB obor učitelství se zaměřením na tělesnou výchovu a zeměpis. Studium jí umožnilo získat široké spektrum odborností a licencí v různých sportovních odvětví. Již 5 let aktivně vyučuje plavání dětí se specializací na děti do deseti let. V sezoně 2014/15 působila jako florbalová trenérka přípravky. K florbalu našla cestu prostřednictvím klubu Českobudějovičtí lvi, později FBC UNITED. Zde se stala předsedkyní a pod jejím vedením došlo v roce 2015 ke spojení FBC UNITED a FBC Štíři. Po sloučení se aktivně zapojuje do řízení klubu, přestože nastoupila na mateřskou dovolenou.