Áčko porazilo Start. Jak to viděl trenér?

Štíři v rámci 2. kola přivítali pražský Start98.

Jak se rodilo první domácí vítězství?
Výsledek 9:4 vypadá jednoznačně, ale průběh utkání takový nebyl. V první třetině nás podržel Švehly v brance, když měl Start několik brankových příležitostí. I když jsme první třetinu nakonec 2:1 vyhráli, nedokázali jsme do hry dostat věci, které jsme tam chtěli mít. To jsme ale postupem času zlepšovali a dovedli utkání do zaslouženého vítězství.

Ideální průběh utkání dostal trhlinu, když Start snížil na 4:5. Jak jste na to reagovali?
Paradoxně nebylo ani zapotřebí oddechového času, zkušenější hráči to vzali na sebe a dodali týmu znovu šťávu. Bylo super, že jsme brzy dokázali znovu odskočit do dvoubrankového vedení a už ho nepustili. Klukům patří pochvala za to, jak se s průběhem utkání vypořádali, nebylo to pro ně lehké. Tenhle tým má sílu, chce se zlepšovat a hledat svoje limity

Další utkání vás čeká již tuto neděli, kdy zavítáte na půdu brněnských Bulldogs. S čím do utkání půjdete?
Respektujeme sílu soupeře, ale rozhodně nepojedeme do Brna na výlet. Jedeme tam podat sebevědomý výkon a porveme se o další body.