Áčko přivezlo z Petrovic vysokou výhru

Druhé kolo 1.ligy sehráli Štíři na půdě Petrovic u Karviné.
Opatrný začátek změnil ve 2.minutě gólem z půlky hřiště Žáček. Českobudějovičtí hráči byli aktivnější, ale spálily několik dobrých příležitostí. Diváci se gólu dočkali v 17. minutě, kdy se prosadili domácí .
V 5. minutě druhé třetiny využili domácí rychlého brejku a otočili skóre. Štíři i po obdrženém gólu byli lepším týmem a ve 33. minutě srovnal Šimek na 2:2. Na kterého navázal čtvrtým gólem Štírů Drobiš.
Ve třetí třetině si Jihočeši otevřeli střelnici. Nejdříve se ve 47. minutě prosadil Camrda, poté dvakrát Králík. V 53.minutě přidal svůj druhý gól Šimek. O tři minuty později dokončil Králík hattrick a gólový účet zápasu uzavřel minutu před koncem Drobiš.