Áčko první domácí zápas nezvládlo

Jihočeši začali zápas proti Bulldogs aktivně a zaskočili svého soupeře. Bohužel pro chybě domácích šli do vedení Buldoci. Štíři k radosti domácích diváků rychle vyrovnali. Trefil se Šimek. Během chvilky Buldoci strhli vedení zpátky na svoji stranu a rychle ho i navýšili. Ani toto vedení nemělo dlouhého trvání a Štíři znovu rychle vyrovnali. Prosadili se Vít Strouhal a Froněk. Rychlé gólové hody skončily a do šaten se šlo za stavu 3:3.
Začátek druhé periody ovládli Buldoci, kteří vstřelili tři branky a odskočili na 3:6. Krátce po polovině zápasu snížil z trestného střílení Slepička. Jenže druhá třetina se nesla jasně v režii Brna. Po 40 ti minutách svítilo na tabuli skóre 4:9.
V sedmé minutě závěrečné třetiny vykřesal jiskřičku naděje Šimek. Buldoci jiskru dvěma góly brzy uhasili. Devět vteřin před koncem kosmeticky upravil skóre Froněk. Hosté z následného buly ještě přidali jednu branku a uzavřeli skóre na konečných 6:12.