Dívky začaly III. turnus soustředění, kluci odcestovali na Prague Games

Ani druhý prázdninový týden Štíři nezačali pasivně, dívky ráno vyrazily na letní soustředění do Horní Stropnice, kluci odpoledne nasedli na vlak do Prahy a vydali se na florbalový turnaj Prague Games 2017.

REPORTÁŽ Z PRVNÍHO DNE SOUSTŘEDĚNÍ

Dnes ráno jsme na srazu zahájili další soustředění a tento termín patří pouze dívčí složce našeho klubu. Po příjezdu do Horní Stropnice jsme se ubytovali a vyrazili na první trénink. Zde jsme si zahráli seznamovací hry a postupně se náš kolektiv poznával. Druhý trénink už jsme najeli na řádný režim a rozdělili se do dvou skupin. Skupina pod vedením Kuby brousila herní činnosti jednotlivce a skupina pod vedením trenérského dua Nikča a Ludva potrápila holky kruhovým tréninkem a modifikací florbalové hry. Poté byl již čas na oběd a polední pauzu. Jako další byl na programu zápas mezi trenéry a našimi florbalovými nadějemi. Hráli jsme vyrovnaný zápas, ale léta zkušeností a praxe se projevila a mazáckými góly jsme vyhráli 5:2. Zítra opět změříme naše síly. V druhém odpoledním tréninku jsme si prohodili týmy a pokračovali ve stanovených kolejích. Kolem 18:00 jsme se dostavili na první večeři, a protože nám přálo počasí, tak jsme se rozhodli, že po takto náročném dni spojíme příjemné s prospěšným a vyrazíme na koupaliště. Voda měla perfektní teplotu a my si vychutnali poslední doušky pondělního sluníčka a kompenzovali si únavu po celém dni. Celé koupaliště jsme měli téměř pro sebe a mohli si pořádně zaplavat a uvolnit se. Na večer jsme naplánovali vědomostní hru, která se točila kolem florbalu. Hru budeme hrát až do čtvrtka a bude v ní zahrnuto bodování pokojů a speciální hry jako Famfrpál, Atentát, Epidemie, Šifra a mnoho dalších. Pro tuto hru nám vznikly nové tři týmy Špagety, Dream Team a Bobíci. Dnes se soutěž nejvíce vydařila Špagetám a ujímají se tedy vedení. Po takto náročném dni jsme si jako sladkou tečku dali vynikající koláče od Nikči Malátové a Fukové. Všichni ještě před začátkem nočního klidu padli vyčerpáním do svých postelí a těší se na další společně strávený den v Horní Stropnici.

 ODJEZD NA PRAGUE GAMES

Chlapci odjeli na Prague Games, kde zítra naskočí do zápasů ve skupinách základní části turnaje. Reprezentují nás kluci v kategoriích B13, B15 a B18. A jako první nastoupí v 10:40 B15 proti FBC Slavkov. Více info najdete na stránkách turnaje praguegames.cz.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net