Štíři na ODM
Na právě probíhající Olympiádě dětí a mládeže v Praze mají Štíři hned několik želízek v ohni. Konkrétně deset, což je vůbec největší zastoupení z celého Jihočeské kraje!
V chlapecké kategorii si svou nominaci vysloužili: Richard Požárek, Ondřej Kratochvíl, Robert Holakovský a Jakub Vávra
Za dívky se zúčastní: Dora Vavrochová, Etela Havlová, Sára Ema Janoušková, Adéla Jadlovská, Veronika Hajná a Hana Malíková
Všem našim hráčům a oběma týmům držíme palce.


