Léto se Štíry

Včera začal první turnus letního soustředění. V Horní Stropnici jsou aktuálně mladší žákyně, starší žákyně a dorostenky. S nimi tu jsou také béčka juniorů, dorostenců, mladších a starších žáků, a to až do 30.6. Poté (1.-5.7.) mají soustředění mladší a starší žáci A. Nakonec do Stropnice přijedou nejmladší, konkrétně elévové, přípravky a mladší dívky. Na Novohradsku trávíme léto už po sedmnácté v řadě.

Poslední, v pořadí čtvrté, mládežnické soustředění nás čeká v Kašperských horách 3.-7.8. Tam mají namířeno junioři a dorostenci A.

Na konci léta mladé Štíry a Štírky čekají celkem tři příměstské tábory, a to na ZŠ Pohůrecká, areál HoSport a ZŠ Bezdrevská.