Áčko čekají dva domácí zápasy

Štíři mají před sebou dva těžké zápasy. Nejdříve v neděli 14.11. zakončí první polovinu základní části s Jaroměří a na státní svátek 17.11. vyzvou Petrovice.

S Jaroměří se v loňské „covidové“ sezóně Štíři nepotkali. V té předchozí Štíři vždy padli o gól. Nejdříve na půdě Jaroměři 3:4 a na domácí palubovce 8:9. Celek z Jaroměři v aktuální sezóně mají sedm bodů a jsou na 12. příčce. Jaroměř brala bod proti Torpédu a tři body si odnesla ze zápasu s Letkou a Petrovicemi.

Ve středu se základní část přehoupne do druhé poloviny. Na Jih Čech zavítají předposlední Petrovice. Slezané mají na kontě šest bodů za výhry nad Slovanem a Startem. Během prvního vzájemného měření sil si Štíři odvezli ze Slezska všechny body za výhru 9:2.

„V nedělním zápase s Jaroměří očekávám tvrdý a vyrovnaný zápas, možná i vyhrocený. Zápasy se soupeři, kteří jsou cca na naší herní úrovni, dokážeme ale vyhrávat (obzvláště to platí pro letošní sezonu). Věřím, že na tomhle zvyku zítra nic nezměníme a body zůstanou u nás na jihu. Podobný scénář může probíhat i ve středu s tím rozdílem, že Petrovice nehrají tak silově; navíc můžou mít trochu paradoxně určitou psychickou výhodu po našem prvním letošním zápase. Od nás se totiž očekává, že potvrdíme vysokou výhru ze září na jejich domácí půdě, což pro nás není moc příjemné. I tady bychom si ale, v případě našeho kvalitního výkonu, měli být schopni zápas pohlídat. Určitě budeme rádi za každou podporu v hledišti!“ prozradil k zápasům Michael Kudláček