Áčko dvakrát těsně padlo. Jak to viděl trenér?

Máte za sebou první dvě utkání čtvrtfinále. V obou jste Ústí podlehli. Jak bys utkání zhodnotil?
Z mého pohledu byly oba zápasy vyrovnané a kdybychom vezli z Ústí dvě výhry, nikdo by nemohl říct ani popel. O víkendu jsme zúročili naši téměř roční práci, kde naše hra měla, až na výjimky, všechny parametry, které bychom si představovali. Správně jsme načasovali formu na nejdůležitější část sezony. To nás těší. Na druhou stranu jsme dvakrát prohráli, takže spokojení být úplně nemůžeme.

Kde se utkání zlomila ve váš neprospěch?
To první se rozhodlo v prodloužení, ve kterém jsme měli zápas rozhodnout. To druhé zase v druhé polovině utkání. Je třeba zmínit, že hrajeme proti TOP týmu 1. ligy, který nám nenabídne tolik šancí. My jsme si jich i tak vypracovali dost. Bohužel jsme s nimi nenaložili dobře. V tom je zatím největší rozdíl této série.

V sobotou budete na domácí palubovce odvracet konec sezony. Jaké očekáváš utkání?
Asi podobné jako v Ústí. My musíme udělat ještě méně chyb a naopak chladnokrevněji potrestat ty, které udělá soupeř. Víme, že se nám na domácí palubovce letos příliš nedařilo. Divákům slibujeme, že uděláme všechno, aby tohle nebyla naše poslední série letšního play off. Ústí nás sice dvakrát porazilo, ale určitě nezlomilo.

Sestřihy a rozhovory ze zápasů

*fotografie: Czech sport photo