Áčko favority nepotrápilo

Ve čtvrtek vyjeli Štíři na palubovku Karlových Varů.
Do zápasu vstoupili Štíři aktivně a byli odměněni gólem. Ze standardní situace se trefil Králík. Domácí dvěma góly otočili. Minutu před koncem srovnal Holý. Deset vteřin před sirénou po rychlé akci domácí znovu udeřili.
Střeleckou formu si domácí přenesli i do druhé třetiny a ve 36. minutě vedli již 6:2. V poslední minutě třetiny opět padl gól, tentokrát se radovali zásluhou Holého Štíři.
V poslední třetině domácí Štíry k ničemu nepustili. Jediný světlý moment přišel v 54. minutě, když Švehla zneškodnil trestné střílení. Domácí nakonec zaslouženě vyhráli 10:3.

Komentáře: ZDE
Sestřih: ZDE

V neděli zavítal na českobudějovickou palubovku další tým se superligovými ambicemi – Znojmo.
I tentokrát vstoupili Štíři do zápasu aktivně, bohužel po chybě v rozehrávce šli v 7. minutě do vedení hosté. Vyrovnání přišlo v polovině třetiny. Prosadil se Šimek. I přes několik slibných pokusů domácích se z gólů ve zbytku třetiny radovali pouze hosté. Macka překonali hned čtyřikrát.
Druhou třetinu začali Štíři nadějně, ale bez gólu. Naopak lekci z produktivity jim udělili na opačné straně hřiště. Znojemští přidali další branky a po druhé třetině svítilo na tabuli hrůzostrašné skóre 1:7.
V šesté minutě závěrečné třetiny to bylo již 1:9. Domácí se gólově probudili až v 51. minutě, kdy se trefil Drobiš a o minutu později Holý. Hostující tým drama nepřipustil a Štíři prohráli 3:9.

Komentáře a sestřih brzy na našem YT kanále

Muži vs. Znojmo-95