Béčko dorostu získalo v Týně nad Vltavou dva body

Svůj třetí turnaj odehráli Štíři v Týně nad Vltavou.

FBC ŠTÍŘI Č. BUDĚJOVICE B – SK MEŤÁK ČESKÉ BUDĚJOVICE 7:6n (1:3, 3:2,2:1,1:0)
Do tohoto zápasu soupeř neztratil ani bod, a i v tomto zápase Štíři celý zápas dotahovali. Naposledy vyrovnali půl minuty před koncem při hře bez brankáře. A tak si mohli už podruhé v této sezóně vyzkoušet novinku – nájezdy za nerozhodného stavu. A podobně jako v přechozím zápase byli úspěšní. Brankář Kaňák chytil dva ze tří nájezdů, zatímco Štíři byli stoprocentní (své nájezdy proměnili Burda a Schack) a mohli se radovat z bodu navíc.
Branky nahrávky: Schack 2 (Oulehla + rozhodující nájezd), Oulehla 2 (Schack), Sukdol 2 (Klečka), Tejko (Kandl).

1. FBK TÁBOR – FBC ŠTÍŘI Č. BUDĚJOVICE B 9:5 (2:3, 3:1, 4:1)
Druhý soupeř naopak do tohoto zápasu ještě nebodoval, ale jeho výkon z předchozího zápasu se Soběslaví vzbuzoval respekt. Rychle jsme vedli 3:0, i když na šance to bylo vyrovnané. Na začátku druhé třetiny už to bylo 3:3 a pak nás soupeř přehrál. V tomto utkání jsme vyprodukovali příliš mnoho chyb, a i když brankář Kaňák předvedl několik skvělých zákroků, na lepší výsledek to nestačilo.
Branky nahrávky: Oulehla 2 (Schack), Přech 2 (Oulehla 2), Kandl (Tejko)

„Tento turnaj Potvrdil to co se ukázalo na předchozím turnaji, že jsme schopni kohokoliv porazit, ale také s kýmkoliv prohrát.“ doplnil trenér Jiří Čížek.

Sestava Štírů: Kaňák, – Oulehla, Klečka Burda, Prouza, Přech, Schack, Vlnatý, Kandl, Sukdol, Tejko.

Po třech odehraných turnajích jsou Štíři se 7 body na 6. místě z deseti týmů.