Áčko na Vary nestačilo

Do zápasu nevstoupili Jihočeši vůbec dobře. Už v 18. vteřině musel Švehla lovit míček ze sítě. Štíři se z rychlé branky oklepali a vytvořili si nadějné příležitosti, skóre se ale neměnilo. Ani na druhé straně diváci branku neviděli a do šaten se šlo za stavu 0:1.
Úvod druhé periody Štírům nevyšel dvěma góly Západočeši zvýšili na 3:0. V polovině hry přišlo na řadu první vyloučení zápasu. Výhodu jednoho muže v poli měli Vary. Těsně před uplynutím trestu Štíři inkasovali. Ve 36. minutě se dočkali branky i Štíři. Díky důrazu před brankou snížil Holý.
Ve třetí třetině pokračovala štírská nemohoucnost v zakončení. V 52. minutě dostali Štíři šanci v podobě přesilové hry. Ani tentokrát se skóre neměnilo. Konec nadějí přišel v 57. minutě, kdy putoval Froněk na trestnou lavici. Vary i druhou přesilovou hru využily a ze Sportovky si odvezly 3 body.