Josef Macek a Lukáš Froněk mezi Matadory

Brankář Josef Macek a univerzál Lukáš Froněk oficiálně rozšířili na konci minulého roku klub KLM FBC Štíři České Budějovice. Oba dosáhli úctyhodné mety 200 utkání za A-tým Štírů.

Josef Macek se stal v pořadí devátým Matadorem. V klubu působí od léta 2007, kdy přišel z Třeboně. Na jednu sezonu si odskočil do Litomyšle (2009/2010) a na tři do Strakonic (2014/2017). Ve Štírech teď tak dokončuje už 11. sezonu a i ve svých 37 letech je oporou v brance. Málo se ovšem ví, že „Pepek“ má za áčko odehraný i jeden zápas v poli, kdy nastoupil v 12. února 2012 v Bystřici nad Pernštejnem a hned v prvním střídání byl vyloučen na 2 minuty. V sezoně 2007/2008 odehrál 8 utkání za B-tým a dokonce vstřelil 2 góly a na jeden přihrál.

Lukáš Froněk se stal desátým Matadorem klubu. S florbalem začínak v rodné Besednici, odkud jako starší žák v roce 2009 přešel do Štírů. Od roku 2011 nastupuje pravidelně za muže, obvykle na postup levého křídla nebo obránce. Do dnešního dne nasbíral už 212 zápasů a ve 27 letech jistě ještě další přidá. V kariéře nasbíral v áčku 92 gólů a 99 asistencí, na dosah má tak metu Kanonýr klubu (100 gólů). V historickém bodování klubu mu aktuálně patří 9. příčka. (Historické bodování ZDE)

Více o klubu KLM najdete ZDE

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net