Áčko po velkém boji přetlačilo Chomutov

Do zápasu vstoupili lépe hosté, již ve 4. minutě se ujali vedení. Štíři další nápor hostí přečkali bez další újmy. Ve 14. minutě se dočkali i domácí, krásnou střelou srovnal Froněk. O necelé dvě minuty později překlopil vedení individuální akcí Sirotek. O pár minut později musel na trestnou lavici Brožek. Chomutov svoji šanci využil. V 19. minutě dostali i Štíři výhodu jednoho muže v poli. Brožek ji využil hned z volného úderu a do šatny šli lépe naladěni domácí.
I do druhé periody měli lepší vstup hosté a během 10 minut otočili skóre. V polovině hry rychle srovnal Drobiš. Štíry gól nakopl a rychle přidali další dva góly trefili se Holý a Králík. Ve 35. minutě hosté snížili. Dvougólový náskok vrátil Štírům minutu a půl před sirénou Hanák.
V 6. minutě třetí třetiny Chomutov snížil na rozdíl jediné branky. Štíři drželi těsný náskok, až do 55. minuty, kdy hosté z rychlé akce vyrovnali. Už se schylovalo k prodloužení. Tři vteřiny před sirénou zastavil útočné choutky Froňka faul a následovalo trestné střílení, k míčku se postavil Hanák a rozhodl o plném bodovém zisku pro Štíry.

Rozhovory po zápase: ZDE
Sestřih: ZDE