Áčko vybojovalo v Havířově dva body

K poslední zápasu letošního roku vyrazilo Áčko na půdu Torpéda Havířov.
Od prvních minut byla znát důležitost utkání pro oba celky. Šancí na vstřelení branky během první dvacetiminutovky by fanoušci spočítali na prstech jedné ruky. Žádná z nich se nesetkala s úspěchem a do šaten se šlo za stavu 0:0.
Druhá perioda přinesla stejný obrázek. Taktická bitva z obou stran, jen šancí začalo přibývat. Diváci se gólu dočkali krátce po polovině hry, kdy domácí využili zaváhání ve štríské defenzivě. Z vedení se radovali pouze dvě minuty a bylo vyrovnáno. Svůj první prvoligový gól si připsal Václav Strouhal.
Ve třetí třetině nikdo nechtěl udělat chybu a když už se nějaký hráč dostal do šance vylámal si zuby na brankáři nebo brankové konstrukci. I po 60 ti minutách svítilo na tabuli skóre 1:1 a na řadu přišlo prodloužení, pro Štíry poprvé v sezóně.
Štíři ihned po úvodním buly diktovali tempo hry a drželi míček. V čase 64:36 rozhodl o druhém bodu pro Štíry ostrostřelec Holý.

Sestřih: ZDE
Rozhovory: ZDE

K dalšímu zápasu nastoupí Štíři hned 2.1., kdy doma vyzvou ve 14:00 Slovan Havířov.