Áčko vyhrálo počtvrté v řadě, v úterý jde na Vary

Z Kadaně si přivezli českobudějovičtí Štíři další tři body do tabulky florbalové Národní ligy. Už po deseti minutách vedli hosté 4:0, ale následné chyby v obraně a nedůslednost dovolila domácím Katům dostat se zpět do zápasu. Kadaňští florbalisté se drželi do 55. minuty, kdy o konečném stavu 7:5 pro hosty rozhodl po zranění se vracející útočník Melíšek. Štíři tak přeskočili svého sobotního soupeře v tabulce a po čtvrté výhře v řadě se dotáhli na čelo soutěže.

Kadaň – Štíři ČB 5:7 (1:4, 2:1, 2:2)

Po úvodním buly Štíři kontrolovali hru a soupeři nepůjčili míček. Tlak vyústil v branku na konci druhé minuty, když se poprvé trefil Malý. Jihočeši přidali na tempu a po gólech Havelky, Měřičky a Novotného vedli v osmé minutě už 4:0. Domácí Kati se však z tlaku Štírů oklepali a začali zaměstnávat gólmana Koše. Ten poprvé inkasoval ve 13. minutě, kdy ho překonal Solar. I závěr první třetiny patřil domácím. Slibné šance kadaňských útočníků však končily na Košovi.
Náladu z konce první třetiny si domácí Kati převzali i do té druhé. Chyby v obraně českobudějovických florbalistů potrestal ve 25. minutě Žemlička a snížil na rozdíl dvou branek – 2:4. Šance se pak střídaly na obou stranách. Ve 29. minutě nechala hostující obrana utéct Jakuba Štěrbu, který se štěstím procpal míček mezi Košovi nohy – 3:4. Na druhé straně hosté hrozili z brejků. Ke konci druhé třetiny jeden z nich zakončil Froněk po spolupráci s Malým do prázdné brány. A Štíři měli zpátky dvoubrankové vedení.
Ve 41. minutě snížil ovšem na rozdíl jedné branky opět Jakub Štěrba, který dorazil střelu z poloviny hřiště. Odpověď Štírů přišla ve 49. minutě, kdy chybu kadaňské obrany potrestal Měřička – 4:6. Přestřelka pokračovala. Snížení obstaral Ondlas, ale konečný výsledek 7:5 pro Štíry zpečetil pět minut před sirénou Melíšek.
„Rychlé vedení 4:0 nás ukolébalo a nakonec jsme museli ještě hodně bojovat o vítězství. Ale tři body jsme získali,“ hodnotil střelec Štírů Lukáš Malý.

Jihočeši tak na Severu získali tři body a po šesti kolech jich mají na svém kontě 11. Další mohou získat v úterý v domácí sportovní hale. Od 14 hodin se střetnou s Karlovými Vary, které se trápí ve spodních příčkách tabulky. „Úkol pro tento zápas je jednoznačný: zvítězit a vyzkoušet další hráče širšího kádru,“ řekl trenér Štírů Jiří Kratochvíl, který podle svých slov stále hledá ideální sestavu. „Musíme být stoprocentně připravení na play-off, to pro nás bude nejdůležitější fáze sezony,“ dodal.

Branky a nahrávky: 13. Solar (Muchna), 25. Žemlička (E. Štěrba), 30. J. Štěrba (Šolta), 41. J. Štěrba (E. Štěrba), 52. Odlas (Hanzlíček) – 2. Malý (Měřička), 5. Havelka (Zelinka), 7. Měřička (Malý), 8. Novotný (Hejplík), 35. Froněk (Malý), 49.  Měřička (Froněk), 55. Melíšek (Havelka). Rozhodčí: Herman, Oriš. Vyloučení: 4:2, navíc Šolta (Kadaň) vyloučen do konce utkání. Bez využití. Diváků: 71. Třetiny: 1:4, 2:1, 2:2.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net