Áčko zakončilo rok výhrou nad Libercem

Florbalisté Štírů z Českých Budějovic zakončili v sobotu 19. prosince na domácí palubovce rok 2015 duelem 14. kola Národní ligy proti celku Panthers Liberec. Jihočeši v tomto utkání zároveň představili nové dresy.

FBC Štíři České Budějovice – FBC Panthers Liberec 9:5 (1:1, 2:3, 6:1)

Do zápasu lépe vstoupili domácí hráči, kteří si vytvořili několik dobrých střeleckých příležitostí. Gólu se ale dočkali až v páté minutě, kdy se z dorážky prosadil Farka. V polovině první části ale Jihočeši mírně polevili a do hry se dostal i díky dvěma přesilovým hrám soupeř. Tu druhou dokázali hráči Liberce využít v čase 19:14 a do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

Jak skončila první třetina, tak začala i ta druhá. Hosté se brzy ujali vedení, které v 28. minutě ještě navýšili. Za domácí stav utkání korigoval kapitán Kudláček, ale další chyba Jihočechů spojená s nedůrazem na brankovišti znamenala gól Liberce na 2:4. Na dostřel přiblížil Štíry Měřička po krásné souhře s Havelkou – 3:4.

Do poslední periody Štíři doslova vletěli. Hejplík proběhl celé hřiště, nahrál Hrdému před prázdnou branku a bylo vyrovnáno. Ve 46. minutě byl již stav duelu 7:4 pro domácí. Trefil se Kudláček a dvakrát Hrdý, který tak během pěti minut zkompletoval hattrick. Na počátku 54. minuty se prosadil ještě Malý, ale soupeř z následné přesilové hry korigoval na 8:5. Definitivní podobu výsledku tak dal 17 sekund před koncem Štír Farka – 9:5. Na posledních 17 vteřin pak do branky naskočil junior Procházka, který si tak odbyl premiéru v dresu A-týmu.

Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: „Řekl bych, že jsme vyhráli zaslouženě. Akorát škoda, že jsme o výsledku utkání nerozhodli v první třetině, ale až na začátku té třetí. Děkujeme výborným fanouškům za podporu a těšíme se na podporu v dalším roce.“

Branky: 5. David Farka, 29. Michael Kudláček, 33. Michal Měřička, 41. Jindřich Hrdý, 44. Michael Kudláček, 45. Jindřich Hrdý, 46. Jindřich Hrdý, 54. Lukáš Malý, 60. David Farka – 20. Tomáš Szabo, 22. Jakub Ježek, 28. Jakub Ježek, 31. Jiří Špak, 56. Jiří Špak; rozhodčí: Lukáš Ležák – Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 122.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net