Áčko zvítězilo v derby a ve středu se těší na Tatran

Ve 4. kole Národní ligy mužů zavítal mužský A-tým Štírů do Strakonic. Z jihočeského derby si odvezl výhru 5:3. Hráči se tak již mohou připravovat na středeční (11.10.) utkání pátého kola Poháru České pojišťovny, ve kterém hostí šestnáctinásobného mistra ČR Tatran Střešovice. Zápas se odehraje od 18:30 ve sportovní hale v Č. Budějovicích.

FBC Strakonice – FBC Štíři Č. Budějovice 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)

Do utkání vstoupili lépe hosté, když odskočili do tříbrankového trháku. Postupně se trefili z dorážky Hanák, ze samostatného úniku Malý a střelou z poloviny hřiště Hejplík. Soupeř stačil do přestávky jen snížit na 1:3.

I druhou část začali lépe hosté. Malý předložil Šimkovi míček před prázdnou branku a Matějček dorazil míček do branky po Hanákově úniku – 1:5. Třetí třetina patřila domácím, ale Macek trestné střílení chytil a tak Strakonice jen zkorigovali na konečných 3:5.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net