Béčko st. žáků dvakrát vysoko prohrálo

FK Slovan Jindřichův Hradec – FBC Štíři Č. Budějovice B  20 : 2 (5:0,5:0,10:2)

Domácí tým splnil úlohu favorita . Sedm mladších žáků v sestavě Štírů na soupeře nestačilo. Oba naše góly vstřelil na začátku třetí třetiny Šulista.

FBC Štíři Č. Budějovice B – FBK JokerZ Č.B. 0:13 (0:9,0:1,0:3)

I když nám chybělo na  tomto turnaji několik hráčů tak jsem předpokládal, že tento zápas bude vyrovnaný, ale opak byl pravdou. První třetinu lze nazvat třetinou hrůzy. Už po šesti minutách svítil na ukazateli stav skóre 0:4, z toho jeden gól padl při našem oslabení a další dva při naší přesilovce. Následoval time-out, který zabral jen částečně a pár minut jsme neinkasovali, ale na konci třetiny přišlo děsivých 77 vteřin, ve kterých jsme inkasovali 5!! gólů. O přestávce se trenéři rozhodli hráče seřvat a kupodivu to pomohlo. Celkem se nám podařilo vyrovnat hru. V této třetině jsme inkasovali pouze jednou v oslabení třech proti pěti. V poslední třetině opět přišly tři slepené góly a potom už se zápas jen dohrával.

Celkové hodnocení: „Mohli bychom se vymlouvat na to, že nám hodně hráčů chybělo, ale tentokrát to byl odevzdaný a místy až zbabělý výkon. Jak hráči, tak i trenéři mají do dalšího turnaje o čem přemýšlet.“

Napsat komentář