Béčko starších žáků přivezlo tři body

Po dohodě trenérů došlo k pro tento turnaj k výměně lídrů. Milan Valenta jel s Áčkem do Kaplice a za béčko nastoupil David Caha. Pro tento turnaj jsme měli dispozici jen 9 hráčů do pole. Na vině byla především nemoc (Strýhal, Gucko, Šulista, Schwarz Marek) dále zranění (Schreib) a také jeden „pohřešovaný“ (Nymburg). Debut si za starší žáky odbyl Václav Thám.

 FBC Štíři České Budějovice B –  TJ Centropen Dačice 12:6 (5:2,3:2,4:2)

Do tohoto zápasu jsme šli jako favorité a první trefu obstaral po 35 sekundách Zeman. Do konce třetiny se ještě trefil čtyřikrát Caha a soupeř vstřelil 2 góly  (stejně jako v dalších třetinách) a tak bylo po první třetině skóre 5:2.

Druhá třetina byla nejvyrovnanější nejen podle skóre ale i podle průběhu hry, branky Štírů vstřelili, Caha ,Drobiš a Hrouzek.

Třetí třetina probíhala opět v režii Štírů o branky se podělili Caha, Schönbauer a dvakrát Půlpytel. Dačicím ještě nebyl uznán jeden regulérní gól, kdy míček těsně přešel brankovou čáru, ale na zaslouženém vítězství Štíru to nic neměnilo.

FBC JIP Č. Krumlov –  FBC Štíři České Budějovice B 13:4 (3:0,3:1,7:3)

Vedoucí tým jihočeské ligy si od začátku zápasu vynutil velkou převahu a brankář procházka chytající na tomto turnaji s kapitánskou páskou se měl od začátku co ohánět. První gól jsme inkasovali na začátku druhé minuty, ale pak jsme dalších téměř 11 minut odolávali  náporu Krumlova především zásluhou výborného Procházky. Pak jsme dostali dva slepené góly „do šatny“ a bylo jasné, že soupeř žádné překvapení nedopustí.

Ve druhé třetině nejprve soupeř zvýšil na 4:0 a pak vstřelil náš první gól po samostatné akci Zeman. Bohužel jsme opět inkasovali dva slepené góly „do šatny“ 18 a 4 sekundy před koncem druhé třetiny.

 Ve třetí třetině se už začal projevovat úbytek sil a když si vybral slabší chvíli i Procházka skóre narůstalo. Za stavu 11:1 se dvakrát prosadil Caha a gólový účet zápasu uzavřel po rozehrané standardní situaci Hrouzek. V závěru předvedl ještě několik excelentních zákroků Procházka a pak už zápas skončil zaslouženým vítězstvím favorita.

 Hodnocení: Asi nejvíc se projevil nedostatek hráčů, že jsme nemohli hrát na tři útoky, jak jsme byli poslední zápasy zvyklí.

 Sestava: Procházka – Zeman, Pražák, Caha, Schönbauer, Drobiš, Dvořák, Půlpytel, Hrouzek. Thám.

Napsat komentář