Béčko starších žáků tentokrát nebodovalo

Béčko starších žáků hrálo svůj poslední turnaj v základní části v J. Hradci. Dvě porážky znamenají předposlední 10. místo a zápas v nadstavbě se Strakonicemi.

FBK JokerZ ČB – FBC Štíři Č. Budějovice B 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
První třetina se hrála příliš opatrně ani jedno družstvo nechtělo udělat chybu a výsledek 0:0 odpovídal průběhu hry.
Ve druhé třetině pokračovalo čekání na chybu, bohužel jsme ji udělali my. Klasický „námaz“ soupeř potrestal. Potom se zblízka prosadil Čadil a bylo vyrovnáno. Jenže z vyrovnání jsme se netěšili ani minutu. Další hrubka při bránění standardní situace znamenala vedení soupeře 2:1.

Na začátku třetí třetiny zvýšil soupeř na 3:1. Vzápětí snížil na rozdíl jednoho gólu Vokálek. Soupeři hrajícímu jen se šesti hráči v poli viditelně docházely síly. I když jsme si v této fázi zápasu vytvořili velké množství příležitostí, žádnou jsme neproměnili, jen jsme třikrát trefili brankovou konstrukci, a tak se z vítězství radoval soupeř.

Hodnocení: Byl to zápas, který jsme mohli a měli vyhrát, rozhodli naše hrubky a slabá střelecká produktivita.

FBC Štíři Č. Budějovice B – FK Slovan J. Hradec 1:24 (1:7, 0:7, 0:10)
Rozdíl v kvalitě obou týmů byl značný a tomu odpovídal průběh zápasu i konečné skóre. Čestný úspěch Štírů zaznamenal Vokálek.

Sestava Štírů Kozáková – Brázda, Rybka, Bostl, Tham, Würstl, Tondl, Motz, Vedral, Zeman, Wittner, Čadil, Vokálek, Tinavský.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net