Devět štírů v nominaci reprezentace JČ kraje

V nominaci na druhý trénink regionálních výběrů dorostenců Jihočeské kraje, který se koná tuto neděli 2. 12. v hale SKP ČB, se svými výkony probojovalo celkem 9 hráčů Štírů. Gratulujeme!

Jihočeský výběr čekají do Vánoc ještě dva další tréninky, na nichž trenéři zúží nominaci na 16 hráčů plus dva brankáře, kteří poté odehrají finálový turnaj (Isoline cup) krajských výběrů Čech v Jindřichově Hradci 19. – 20. ledna 2013. Vítězný kraj postoupí do finále proti vítězi moravské části. Finále se koná v O2 aréně 20. dubna 2013 před Superfinále mužské a ženské extraligy.

Ze Štírů byli na druhý trénink krajských reprezentací nominováni tito hráči: Martin Sláma (brankář), Václav Bíca, Pavel Formánek, Šimon Kalný, Matěj Krajčovič, David Mrzena, Vojta Rybka, Michal Semotán a David Štěpka. Ještě jednou gratulujeme! Bohužel zranění vyřadilo z nominace na tento trénink Dana Tesaře.

Štíři mají zastoupení i na střídačce výběrů Jihočeského kraje. Na pozici hlavního trenéra působí již druhým rokem Lukáš Malý, který si v letošní sezoně vybral za asistenta Pavla Válka.

Napsat komentář