Dorost bodoval v prvním koši

Nový rok jsme začali v prvním koši, který se hrál 14.1. ve Strakonicích. Našimi soupeři byly Sparta Praha a Laufen Znojmo. V prvním zápase hrajeme proti Spartě, která je určitě favoritem. Celý zápas má vysoké tempo a bojuje se o každý centimetr hřiště. My se chceme určitě prezentovat lepší hrou než minule v Praze, a to se nám daří. Sparta sice odskakuje postupně na 5:1, ale my kontrujeme a postupně snižujeme na 5:3. Ještě necelé tři minuty před koncem jsme na dostřel, ale pak hru trošku otevřeme a Sparta trestá. Nakonec prohráváme 7:3. 

Ve druhém zápase nás čeká Znojmo, které dopoledne poráží Chodov. Hraje se vyrovnaný zápas. První branku sice střílí Znojmo, ale nám se povede po chvilce vyrovnat. Poté Znojmo opět odskakuje o jednu branku, ale nám se povede opět vyrovnat, ale navíc přidáváme ještě dvě branky a vedeme 4:2. Ve třetí třetině už branka nepadla a zaslouženě vítězíme. 

Komentář trenérů Martina Vašíčka a Pavla Kouby: „Klukům chceme poděkovat za perfektně odehraný turnaj. V obou zápasech nás podrželi naši výteční brankáři a ostatní se k nim přidali bojovností, odhodláním a nevynecháním jediného souboje.”

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net