Dorostenci A mají za sebou dva brněnské turnaje

Dva týdny po sobě jsme bojovali ve druhém koši v Brně. V minulém týdnu se nám moc nevedlo. V prvním zápase jsme prohráli s pražským týmem Black Angels v poměru 6:2. Nutno dodat, že v tomto zápase rozhodla naše malá efektivita proměňování tutových šancí, jinak jsme byli určitě více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém utkání nás čekal domácí tým a to Guliveři Brno. Zde jsme prospali první třetinu (5:0) a ta rozhodla o celém utkání. V dalších třetinách už jsme hráli podstatně vyrovnanější partii, ale i tak to na body nestačilo a zaslouženě prohráli 8:3.
V sobotu 19.11. se opět vydáváme na cestu do Brna. Nyní nás čeká nejtěžší soupeř v tabulce Bulldogs Brno a následně brněnští Troopers. S Bulldogs Brno jsme dokázali sekundovat jen ve třetí třetině a to je bohužel málo. Na lavičce jsme zkoušeli možné i nemožné, ale prohru 15:2 se nám nepovedlo odvrátit. Díky změnám v sestavě v prvním zápasu, se nám ale vykrystalizovala sestava na druhého utkání proti Troopers. Jak se říká „Vše zlé pro něco dobré“. Ve druhém zápasu proti Troopers náš tým diktoval tempo hry a vedl v celém utkání. Jednou dokonce i o pět branek, ale soupeř se nechtěl vzdát a makal až do konce. V jednu chvíli domácí snížili na rozdíl jedné branky a mohlo to být drama. Naštěstí se nám povedlo ihned odskočit. Soupeř pak hrál posledních 5 minut bez brankáře, ale náš tým to nepoložilo a zápas tak dotáhnout do vítězného konce 9:6

Komentář trenérů Pavla Kouby a Martina Vašíčka: „Děkujeme všem klukům za dva turnaje v Brně. Sice výsledkově to bylo slabší, ale cenné zkušenosti se nám určitě ještě budou hodit. Kluci určitě ví, že musí ve druhém výkonnostním koši přepnout na vyšší rychlost, být důraznější a více odvážnější. Příští turnaj opět zřejmě odehrajeme v Brně. Díky.“