Dorostenky na závěr porazily Písek

V neděli ráno se tým štírských dorostenek vydal na cestu do Chotovin, společně s vedoucím týmu, Milanem Faltusem. Čekal je zde poslední turnaj sezóny. Utkaly se s dorostenkami z Písku a s domácím celkem-Táborem.

FBC Štíři vs. FBC Sokol Písek  5:3
Hned na začátek zápasu bylo pro hráčky nachystáno velké překvapení, když se náhle objevil trenér Honza Novotný, který je i přes povinnosti v Českých Budějovicích přijel podpořit. Nálada v týmu okamžitě stoupla a s ní i výkony hráček.  Krásná akce Řezníčkové a Jakubcové skončila gólem. Štírky se rychle dostávaly do vedení. Dorky předváděly to nejlepší, co se za poslední sezónu naučily. Soupeřům se však chvíli před koncem zápasu podařilo snížit na jednobrankový rozdíl. Budějčačky reagovaly rychle a přidaly další dvě branky. Tu poslední 30 sekund před koncem. Zápas tedy dohrály v klidu s výsledkem 5:3 a s maximální spokojeností.
FBC Štíři vs. 1. Fbk Tábor  1:10
Táborské publikum zaplnilo tribuny v hale a podpora byla vynikající. O to těžší měl být i tento zápas. Začalo se v klidném tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Poté však Štírky inkasovaly a přicházel jeden gól za druhým. Paradoxně, protože odvedené výkony byly více než chvályhodné.  Tak dorostenky zakončily svou sezónu prohrou s Táborem 1:10 a celkově v tabulce skončily na krásném pátém místě.

Na závěr bychom chtěly poděkovat trenérům: Honzovi Novotnému, za jeho trpělivost a pevné nervy, Milanu Faltusovi a Ladě Janošťákové.

Napsat komentář