Dva neúspěšné víkendy dorostenců

Béčko dorostu z Písku body nepřivezlo.

Další turnaj včera absolvovali dorostenci B v Písku, jejich soupeři byli týmy na prvním a druhém místě tabulky, tedy Písek a Český Krumlov.

FBC Štíři České Budějovice-FBC Český Krumlov 3:8 (0:0, 2:1, 1:7).
Ještě na konci 6. minuty třetí třetiny jsme vedli 3.1, pak hráči převedli naprostý kolaps – inkasovali jsme 7 gólů během sedmi minut.
Branky a asistence: Rada (Bláha), Bláha, Rada (Gucko)

FBC Sokol Písek-FBC Štíři České Budějovice 9:1 (2:1, 2:0, 5:0)
Jednoznačně lepší soupeř nám moc šancí nedal. Nejhorší výkon jsme předvedli opět ve třetí třetině. Jediný gól Štítů zaznamenal z trestného střílení Bláha.
Námětem k k zamyšlení jsou výkony v třetích třetinách. Z posledních tří zápasů máme skóre z posledních třetin 2:18.

Dorostenci A odjeli z Předměřic bez bodu

Áčko dorostu hrálo v sobotu 18. listopadu svůj v pořadí třetí turnaj v Předměřicích nad Labem. Bohužel se jim nepodařilo bodovat a zůstávají na předposledním místě tabulky.

FBC Štíři České Budějovice-FBC Hradec Králové 3:10 (1:4, 1:3, 1:3)

První komplikace přišla ještě před utkáním – Mík se necítil na to, aby odehrál celý zápas (nevolnost), zkusil dvě střídání, ale nešlo to. Ze stejných důvodů odstoupil v průběhu první třetiny Kyrián, takže jsme zbytek zápasu odehráli na 9 hráčů. Soupeř hrající na tři kompletní útoky nás po celý zápas vysoko napadal a my jsme s tím měli problémy a vítězství soupeře bylo naprosto zasloužené.

Branky a asistence: Kyrian (Perina), Tibitancl (Přech), Bláha (TS).

FBC Předměřice Sion DDM-FBC Štíři České 11:8 (3:1, 6:3, 4:2)

Oba „marody“ se podařilo mocí medikamentů dát dohromady tak, že odehráli celý zápas. Proti soupeři, který byl rozhodně k poražení, jsme dvě třetiny předvedli velmi špatný výkon. Teprve od druhé minuty třetí třetiny jsme předvedli hru, kterou lze označit za velmi dobrou, což ovšem bylo na body málo.

Branky a asistence: Přech (Bláha), Kyrian (Veselý), Brzobohatý (Přech), Perina (Brzobohatý), Tinavský (Tibitancl), Bláha (Přech), Přech (Kolín), Bláha (Perina).

Sestava: Ernst-Bláha, Brožek, Brzobohatý, Kyrián, Kolín, Mík, Perina, Přech, Tibitancl, Tinavský, Veselý.