Junioři v derby prohráli

V sobotu se junioři vydali na zápas do Milevska. Derby dvou jihočeských klubu. Cíl byl jasný, jeli jsme si pro tři body. Začátek vypadal slibně, vedli jsme rychle 0:2 a soupeře přehrávali. Naše chyby v obraně dostaly Milevsko zpátky do hry. Do konce první třetiny bylo vyrovnáno 2:2 naše špatná hra na míčku a bez pohybu a nasazení pokračovala a druhou třetinu jsme prohráli 4:2 Třetí třetina začala ve vysokém tempu a měli jsme mnoho šanci, bohužel jsme gól nevstřelili a ještě přišlo vyloučení na 5 minut za zásah hokejky v obličeji. Oslabení jsme přežili bez gólů, bohužel už jsme nenašli ten správný recept na překonání domácí obrany. Prohra 6:4 nás velice mrzí, rozhodně jsme v tomto zápase měli na víc.