Letní soustředění se blíží

Jako již každé prázdniny, tak i letos čeká na Štíry soustředění v Horní Stropnici. A to dokonce ve dvou termínech. První z nich začíná již tuto neděli 29.6. a pokračuje až do pátku 4.7. Tento turnus je určen pro hráče mladších věkových kategorií, konkrétně pro ročníky 2000 – 2007. Pro Štíry je zajištěno po organizační stránce vše (ubytování, stravování, doprava, tréninkové jednotky venku i v tělocvičně, doprovodný program a nebudou chybět ani soutěže o ceny). „Soustředění opět připravujeme nejen, aby hráče po sportovní a florbalové stránce posunulo dále, ale také se ho snažíme zorganizovat tak, aby si ho hráči užili a bavilo je,“ řekl šéftrenér klubu Lukáš Malý, který se soustředění zúčastní jako trenér.

Druhý turnus soustředění proběhne ve dnech 13.- 18.7. a zúčastní se ho hráči ročníků 2003 a starších. Nebudou chybět ani hráči A-týmu mužů a soustředění je určeno i pro holky. Tradičně silné zastoupení budou mít dorostenky.

V případě, že jste se ještě nepřihlásili a chcete se zúčastnit, tak nás kontaktujte na klubovém e-mailu stiricb@seznam.cz nebo na telefonu 602 307 394 (Jan Novotný – hlavní organizátor soustředění). Zároveň je nutné, aby každý účastník odevzdal vyplněnou a vytištěnou přihlášku.

Seznam účastníků 1. termín

Capl Pavel
Dědič Jiří
Drobiš Tomáš
Dvořák Lukáš
Fišer Vojtěch
Kajaba Martin
Kříž Matyáš
Nejedlý Max
Starčevský Samuel
Šimek Jakub
Šindelíř Ondřej
Šmíd Václav
Tibitancl Michal
Tinavský Lukáš
Veselý Ondřej
Vokálek Valdemar
Wittner Jan
Zeman Jakub
Zub David

Seznam účastníků 2. termín

Drobiš Dan
Faltusová Lenka
Formánek Pavel
Hanzlík Michal
Hejplík Václav
Hrouzek Radim
Kudláček Michael
Jůdová Štěpánka
Mika Petr
Melíšek Tadeáš
Merta Ondřej
Perina Lukáš
Řezníčková Veronika
Severin Adam
Stejskal Vlastimil
Tondl Štěpán
Tondl Filip
Tomšíček Jakub
Trendová Veronika
Tušlová Anna
Větrovec Jan
Würstl Marek

Napsat komentář