Michael Kudláček zve na zápasy A-týmu

Před týdnem v zápase s Pacovem tento obránce nosil kapitánskou pásku a připsal si dva kanadské body za gól a asistenci. Dnes jsme se Michaela Kudláčka zeptali, jak vidí první ligové zápasy štírského Áčka.

Ve 3. kole poháru jsi zastával pozici štírského kapitána. Jak tomu bude v dalších zápasech?

Ahoj, zdravím florbalovou veřejnost!

Tomša asi věděl dopředu, jak zápas s Pacovem bude vypadat, tak odletěl a nechal nás tu, ať se s tím vypořádáme. Naštěstí se to po infarktovém průběhu povedlo, zejména díky bodovému příspěvku dua Havelka – Malý, který bych označil za nemalý.

Pozice kapitána Tomšíčka je pevná jako skála, já jsem byl jenom záskok.

Nyní již k tomuto víkendu. Hned v prvním kole narazíte na Náchod, který byl loni na druhém místě, tedy o jednu příčku před vámi. Na úvod sezóny to tedy bude jistě velmi důležitý a těžký zápas. V neděli vás pak čeká nevyzpytatelný Trutnov. Co od soupeřů a zápasů čekáš?

Náchod je velmi kvalitní tým; s klukama se shodneme, že vloni šlo o nejflorbalovější celek naší ligy a postup jsme mu přáli více než nakonec prvním Svitavám. Nicméně jsme na jeho domácí půdě vloni dokázali, že ho umíme porazit, takže jdeme do zápasu se zdravým sebevědomím.

Co se týče Trutnova, má mladý perspektivní kádr, ale věřím, že na domácí palubovce ho přehrajeme.

Co bys vzkázal a jak bys pozval fanoušky a příznivce na víkendové zápasy?

Všechny florbalové gurmány srdečně zveme! Kdo by rád viděl nejlepší zápasy na jihu Čech, nenechá si to ujít. Všichni ví, že při našich zápasech padá spousta gólů a na hřišti se pořád něco děje. Budeme moc rádi, když dorazíte do sportovky a podpoříte nás, budeme to potřebovat! Děkujeme!

Na závěr taková tipovací otázka. Kolik gólů podle tebe celkem za víkend ve sportovní hale padne?

534  –  počítám i rozstřelování 🙂  –  jinak si odeberte tu první číslovku.

(mř)

Napsat komentář