Muži A jsou prvoligoví

Štíři využili možnosti dodatečného postupu a v příští sezóně budou hrát 1. ligu mužů.

V uplynulé sezóně skočili Štíři po základní části na třetím místě. Čímž si zajistili klidný postup do play-off, kde si  českobudějovičtí borci nejdříve poradili s Královým Dvorem a poté s Kadaní. Ve finále, ale Štíři narazili na silný Mukařov se kterým ve třech zápasech prohráli. Naděje na vysněný postup, ale stále žila. Bohužel i v baráži byl úspěšnější soupeř.
Všichni si mysleli, že 1.liga se v Českých Budějovicích hrát nebude. Jenže opak byl pravdou. Díky nepřihlášení první ligy týmem z Rožnova a odmítnutí postupu Mukařova uvidíme Štíry příští rok v 1.lize!

„Na první ligu se těšíme. Hráči již zahajují po dlouhé sezoně přípravu. Zároveň víme, že díky dodatečnému postupu jdeme do soutěže jakou outsideři a naším hlavním úkolem v této sezoně bude 1. ligu udržet. Několik hráčů z klubů v kraji projevilo zájem u nás hrát, takže věřím, že 1. liga i větší konkurence v týmu povede k tomu, že hráči ze sebe vydají maximum v přípravě i v sezoně“ prozradil trenér A týmu Lukáš Malý.

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net