O Gothia cupu s Robinem Podlahou

O rozhovor o Gothia cupu jsme požádali druhého nejmadšího člena výpravy Robina Podlahu. Dalšího ze štírských odchovanců, který patří každoročně nejen k oporám Štírů, ale také výběrů Jihočeského kraje, kde mimo jiné získal už nominaci do All-stars turnaje. V letošní sezoně hraje Robin za straší žáky a dorostence.

Ahoj Robine, jak hodnotíš vystoupení svého týmu na Gothia cupu?

Hráli jsme dobře, ale měli jsme smůlu. Soupeři měli dobrou obranu a nám se nedařilo přecházet do útoku.

Viděl si nějaké rozdíly ve hře našeho týmu a švédských soupeřů?

Hráli jsme stejně takticky jako Švédi do obrany, ale Švédům se dařilo lépe přecházet do útoku. Myslím, že je to i tím, že jsme nebyli tak sehraní jako oni.

Během Gothia cupu jsme navštívili i zápas první švédské ligy. Jak se ti ten zápas líbil a viděl si v něm nějaké rozdíly oproti české lize?

Švédská liga byla lepší a tvrdší a hráli hodně takticky.

Jak se těšíš domů?

Domů se moc netěším, protože až se vrátíme domů a budeme hrát ligu, tak tam budou zase rozhodčí, kteří nedovolí hru tělem, což mě moc nebaví (pozn.: Robin naráží na rozdíl v posuzování hry tělem u českých a švédských rozhodčích).

Když budeš moci, zúčastníš se i příští rok Gothia cupu?

Určitě pojedu. Je to tu super.

Kolik si snědl během turnaje cukroví?

Ani moc ani hodně.

A na závěr: jaký čekáš komentář k tomuto rozhovoru na facebooku od svého taťky?

To fakt netuším.

Robin Podlaha

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net