Prague games – den třetí

Dalším dnem pokračovaly Prague games 2013. Dohrát se měly základní skupiny a na programu byly i první zápasy play-off.

Kategorie B15

FBC Štíři ČB – Torpedo Havířov 1:4

V případě výhry v prvním dnešním zápase by měli Štíři naději na lepší umístění ve skupině. V první půli jejich šance na výhru držel skvělý Honza Vaníček v bráně. Bohužel budějovičtí nevyužili šance a soupeř, který postupně dominoval, se ujal vedení 2:0. V našem oslabení snížil Šimon Perek, ale havířovští si dvěma přesnými zásahy nenechali vítězství uniknout. Naši neschopnost dát gól okomentoval střelec David Caha slovy: „Kdyby mi nešlápl na čepel tak bych to dal“

FBC Štíři ČB – PSKC Okříšky 0:6

Poslední zápas ve skupině prakticky neřešil naději na lepší umístění. Někteří hráči pomáhali našim spoluhráčům z B16 na utkání s věhlasným švédským celkem Pixbo. Sice skóre neodpovídá průběhu utkání, ale kdybychom proměňovali nabízené šance, určitě by se jevily naděje na lepší výsledek.

FBC Štíři ČB – FBC Český Těšín 3:1

Na toto utkání jsme nastoupili v plné polní. Vše co mělo ruce nohy tak dojelo na halu ČVUT a pokusilo se o postup do dalších vyřazovacích bojů. Utkání Štíři začali dobře a vypracovávali si šanci za šancí, jenže se opět nedařilo přelstít soupeřova gólmana. Naštěstí převahu dokázali přeměnit v góly a zápas bezpečně vyhrát.

Komentář: „Zapomeňme co se stalo v základní skupině. V play–off se rozhodne, zda byl turnaj úspěšný…“ dodal trenér Pavel Válek

Další program:

14:00 FBC Štíři ČB – TJ Znojmo, 14:00, SH Jižní Město.

Kategorie B16

FBC  Štíři ČB B16-Kärra IBK 5:2
Posílení o hráče z mladšího týmu, jež čekal první zápas až odpoledne, a s jasným cílem porazit švédského soupeře, vyrazili Štíři na první dnešní utkání, jež začínalo již v 8:00. Hned cestou se však vyskytl problém, neboť jsme nemohli najít halu. To se nakonec povedlo a zápas jsme stihli.
Hned od začátku se budějovičtí chytili a již po třech minutách jsme vedli zásluhou střelce Bícy a nahrávajícího Kadlece. První půle tak skončila 2:1 když se v osmé minutě trefil Caha, jemuž přihrával Štěpka a následně soupeř snížil.
Druhá půle pokračovala v podobném duchu. Trefili se Podlaha (Völfl), Perek a z trestného střílení opět Caha. V samém závěru soupeř upravil na konečných 5:2.

FBC  Štíři ČB B16-FC Helsingborg Black 4:7
Stejně jako opět museli před zápasem Štíři měnit dresy za bílé, tak tentokrát vyměnili i gólmana a do brány nastoupil premiérově na PG Řehout. Zápas proti nejsilnějšímu týmu naší skupiny jsme asi překvapivě začali opravdu dobře, a díky gólu Cahy, krásné střely Völfla pod břevno (Strýhal), a zásahům Kadlece a Bícy (Štěpka) jsme vedli po poločase již 4:1.
Stejně aktivně a s velkou chutí přidat další góly jsme nastoupili i do půle druhé. Obraz hry byl podobný, šance byly na obou stranách, avšak zatímco střelecká muška Štírů kamsi zmizela, švédští hráči se začali trefovat. Postupně vyrovnali a nakonec zcela otočili zápas na konečných 7:4. Velká škoda. Štíři tak ukončili své působení v základní skupině na 3. místě.
Komentář Václava Bícy: „Prospali jsme konec…“

FBC  Štíři ČB B16-Pixbo Wallenstam IBF 4:12
V prvním kole vyřazovací části jsme se utkali s tímto známým švédským týmem. Utkání začalo celkem vyrovnaně. Soupeř se poprvé trefil až v 6. minutě, ale ani ne o minutu později již vyrovnával Štěpka po spolupráci s Kadlecem. Následně se však soupeř vzchopil a spustil brankovou smršť, které nedokázal zabránit ani Sláma, jež v tomto zápase opět nastoupil do brány Štírů. V půlce druhého poločasu za stavu 9:1 již byl zápas prakticky rozhodnut. Oba týmy postupně vystřídali gólmany a utkání se dohrávalo. Štíři však neodešli se sklopenou hlavou a dokázali za záda švédského náhradníka poslat postupně ještě tři góly (2x Caha, 1x Kadlec). Své působení na turnaji tak tým B16 uzavřel porážkou 12:4.

Strakonice se Štíry Melíškem v Mojžíšem dnes zvítězili 6:4. Zatímco druhý jmenovaný se podle našich informací zranil a je mimo hru, Tadeáš si připsal opět 4 kanadské body a je na děleném třetím místě v žebříčku kanadského bodování kategorie B18 a navíc nejproduktivnějším hráčem Strakonic.

Sledujte dál náš YouTube kanál, Facebookovou stránku klubu, fanklubu i tento oficiální web.

Z Prahy Martin Řehout

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net