Prague games pro Štíry skončilo

Předposlední hrací den jednoho z největších mládežnických turnajů na světě Prague games 2015 byl zároveň posledním hracím dnem pro štírské celky. Ve hře byly již jen týmy B13 a B15.

B13

Starší žáci ročníku 2002 nastoupili ke svému utkání play-off již v dopoledních hodinách. Štíři sice bojovali, ale fyzicky vyspělejšímu soupeři, FBC Ostrava, nestačili a prohráli 0:6.

B16

Po včerejším senzačním vítězství dorostenců ročníku 1999 nad Tatranem Střešovice čekal na Štíry další elitní český mládežnický tým – FBŠ Bohemians Praha. Jihočeši nedokázali zopakovat včerejší výkon a zejména díky špatnému pohybu se soupeřem prohráli 1:5. „Škoda, soupeř hratelný byl, ale my jsme dnes nebyli schopní podat náš standardní výkon, čímž jsme soupeři výhru usnadnili,“ okomentoval zápas trenér týmu Lukáš Malý.

„I přes nevalné výsledky hodnotím turnaj pozitivně. Hráči porovnali své umění se špičkovými evropskými kluby a zjistili, že musí ještě hodně makat, aby se jim vyrovnali. Zároveň jsme i my trenéři mohli sledovat předzápasovou přípravu těchto klubů, čímž jsme si odnesli další poznatky do trenérské práce. Nakonec je třeba pochválit hráče, že hráli na maximum a sportovně uznat, že na lepší výsledky v této konkurenci neměli. Za rok chceme být lepší a budeme na tom tvrdě pracovat,“ zhodnotil letošní Prague games šéftrenér klubu Lukáš Malý.

Napsat komentář