Prague games: první den se nedařilo

Ve středu 8. 7. odstartoval prestižní mládežnický florbalový turnaj Prague games 2015. Štíry na něm reprezentuje celkem pět týmů, avšak ani jednomu se první hrací den nedařilo.

B13

Nejmladší kategorie starších žáků ročníku 2002 odehrála svůj první zápas proti Mladé Boleslavi. Po vyrovnané první polovině utkání Štíři nakonec prohráli 1:7. Ve druhém utkání již byli Jihočeši blízko bodům. Ale za stavu 3:3 je o cennou remízu s finským celkem KU-68 obral vlastní gól.

B15

Dorostencům ročníku 2000 se na turnaji zatím nedaří hlavně střelecky. Ve dvou utkáních zatím nedokázali vstřelit ani gól a po porážkám 0:2 se Škorpiony z Ostravy a 0:5 s týmem ze Švédska jsou zatím bez bodu.

B16

Dorostenci ročníku 1999, kteří jsou považováni za největšího favorita ze štírských týmů, stále čekají na body. A to i přesto, že v utkáních s Chomutovem (3:4) i s Floorball Könitz (2:4) vedli vždy 2:0. „První utkání jsme si prohráli vlastním laxním přístupem a nasazením. Ve druhém zápase si už hráči uvědomili, že musí zabrat, aby dosáhli na turnaji dalšího úspěchu a výkon se mnohonásobně zlepšil. Soupeř ale byl velmi kvalitní, takže zápas hodnotím pozitivně,“ řekl trenér týmu B16 Lukáš Malý.

B18

Ani junioři nemají body. Na prohru s Horní Suchou poměrem 1:3 navázali porážkou s Bučis 0:7. „Nedařila se nám rozehrávka a nedokázali jsme ani podržet míček na soupeřově půlce,“ okomentoval průběh obou utkáních tahoun týmu Šimon Perek.

G18

Juniorky, které na turnaji startují poprvé, prohrály po velmi bojovném výkonu s Elite Praha 1:4 a poté nestačily na finský celek poměrem 0:8.

Napsat komentář