Starší žáci tentokrát nebodovali

Poprvé v sezoně se starší žáci vrátili z turnaje bez bodu. Neuspěli v zápasech proti Písku ani s Milevskem.

FBC Štíři ČB – FBC Písek 5:7

Do prvního zápasu proti Písku jsme vstoupili velice laxně a hned se to projevilo na vývoji utkání na stavu 6:1 po dvou třetinách. Neběhali jsme, neměli jsme takovou tu agresivitu a nevraceli jsme se. Ovšem do třetí třetiny jsme vstoupili velmi dobře, začali jsme plnit pokyny a dávat góly, ale bohužel jsme si neměli nechat dát tolik gólů na začátku a proto zápas skončil vítězně 7:5 pro Písek.

FBC Štíři ČB – Milevsko – 1:8

Stejný případ jako u Písku, ale zde se nám nepovedla ani jedna třetina. Ale chtěl bych vyzdvihnout a poděkovat našim posilám-mladším žákům kteří odehráli moc pěkné 2 zápasy a sehráli s protihráči, ač byli  o rok až dva starší, vyrovnaný zápas.

Komentář trenéra Lukáše Malého: „Odehrát za celé dva zápasy jen jednu třetinu s nasazením prostě nestačí.“