Štíři a SKV postoupili hladce do semifinále

Domácí Štíři České Budějovice a SKV Praha ComAp Team jsou postupujícími do semifinále Play-off Česká pošta extraligy vozíčkářů ve florbale. Oba týmy zvládly roli favoritů a porazily své soupeře ve čtvrtfinále. Pražané si poradili celkem snadno s KAMAT Team Janské Lázně 6:2 a 6:1 a podobně lehce po výsledcích 6:2 a 7:1 vyřadili Štíři celek Bulldogs Brno. Úvodní duely sledovaly ve sportovní hale v Českých Budějovicích tři stovky diváků a vytvořily bouřlivou atmosféru.

„Úvody prvních zápasů máme slabší a tak i do zápasu s Brnem jsme nasatoupili trochu nervózní. Naštěstí jsme dali dva rychlé góly a to nás uklidnilo,“ hodnotí Zbyněk Sýkora ze Štírů. Se spoluhráči už se připravuje na páteční semifinále, ve kterém vyzvou polský tým Wheel Wolf Sosnowiec, vítěze základní části.

Druhá semifinálová dvojice bude ryze pražská. SKV nastoupí proti Tatranu Střešovice. „Bude to souboj dvou pražských ambiciózních týmů. Tatran přijede v plné sestavě a bude velmi dobře připraven,“ předpokládá Dominika Horáková z SKV a vrací se ještě ke čtvrtfinálové sérii s Janským Lázněmi. „Všichni odvedli dobrou práci, hráli jsme jako tým. Z postupu máme radost a vyhrát budeme chtít i zítra,“ dodává.

Páteční program:

SF1    09:00 Wheel Wolf Sosnowiec – FBC Štíři Č. Budějovice
SF2    10:15 Tatran Střešovice – SKV Praha ComAp Team
SF1    11:30 FBC Štíři Č. Budějovice – Wheel Wolf Sosnowiec
SF2    12:45 SKV Praha ComAp Team – Tatran Střešovice
případné třetí zápasy
SF1  14:00 Wheel Wolf Sosnowiec – FBC Štíři Č. Budějovice
SF2  15:15 Tatran Střešovice – SKV Praha ComAp Team

Napsat komentář