Štíři jedou do Švédska

Mladí Štíři míří do švédského Göteborgu na největší mládežnický turnaj na světě – Gothia Innebandy Cup 2013. Letos se jedná již o 20. ročník tohoto prestižního turnaje a Štíři se stali prvním jihočeským klubem v historii, který se na Gothia cup přihlásil. Tento turnaj se koná ve dnech 3. – 6. ledna 2013 a naše naděje vyráží do Švédska, země florbalu, již 1. ledna v odpoledních hodinách. Vrátit by se měli 7. ledna v dopoledních až odpoledních hodinách. Štíři pro tuto akci využili služeb organizace Floorballplayer.cz Swedish tour 2013, která zajišťuje účast na Gothia cupu celkem pro 35 týmů z České republiky a Slovenska.

Štíry bude na Gothia cupu reprezentovat jeden tým složený ze starších žáků a dorostenců. Ti startují v kategorii B15. Jedná se tedy o hráče ročníku narození 1997 a mladších s tím, že pravidla turnaje umožňují každému týmu mít na soupisce dva hráče o rok starší.

Ve stejné kategorii jako Štíři startuje celkem 51 týmu rozdělených do dvanácti skupin, z nichž je většina ze Švédska. Tomu odpovídá i složení štírské skupiny, v nichž jsou kromě Štírů už jen čtyři švédské týmy. Štíři nastoupí nejprve 3. ledna proti týmům Husqvarna IK a Ävlsjö AIK 2. O den později 4. ledna Štíry čekají souboje s celky Malmö FBC a Ale IBF. Od 5. ledna začíná play-off a šestého ledna čeká účastníky turnaje finálový den. Krom florbalu se Štíři mohou těšit na celou řadu doprovodných akcí během turnaje.

Kromě Štírů a Švédů budou mít v této kategorii zastoupení rovněž týmy z Norska či Dánska. Z České republiky se v kategorii B15 představí ještě týmy FBC Plzeň, FBŠ Hattrick Brno, FBC Český Krumlov a FBC Znojmo, se kterým Štíři odehrají 2. ledna večer po příjezdu do místa konání turnaje přátelský zápas.

Na turnaji ve Švédsku budou Štíry reprezentovat: brankář Daniel Eliáš a hráči: David Mrzena, Martin Řehout, Robin Podlaha, Petr Mika, Jan Bartoš, David Caha, Vít Máček, Pavel Formánek, Václav Bíca, David Štěpka a Vojtěch Rybka. Trenérem týmu bude Lukáš Malý.

„Na turnaj se velmi těšíme. Věřím, že hráči ve Švédsku získají mnoho zkušeností, které jim pomohou v dalším florbalovém růstu a v domácích soutěží“ říká trenér týmu Lukáš Malý.

Napsat komentář

ankara escort
İngilizce Türkçe çeviri siteleri kullanıcıların metinleri veya belgeleri yükleyerek anında tercüme yapmalarını sağlayan platformlardır Genellikle temel çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verir. Ancak, tam anlamıyla doğru ve dilbilgisine uygun çeviriler için profesyonel çeviri hizmetlerine başvurmak daha güvenilir olabilir. Bu siteler, hızlı ve pratik bir çözüm sunarken, özellikle hassas veya teknik metinlerin çevirisinde profesyonel bir çevirmenin becerileri ve deneyimi gerekebilir.ingilizceturkce.gen.tr
Spanish to English translation involves accurately conveying not only the words but also the meaning, tone, and cultural nuances of the original text. Skilled translators proficient in both Spanish and English are essential to ensure accurate and effective translations. They must have a deep understanding of both languages' grammar, vocabulary, and idiomatic expressions to deliver high-quality translations. Spanish to English translation is widely used in various fields, including business, literature, media, and international communication. It plays a vital role in enabling cross-cultural understanding and facilitating global interactions.spanishenglish.net