Štíři proti Letce

V rámci 4. kola 1. ligy mužů přivítali Štíři na domácí palubovce Letku, které po vyrovnaném průběhu podlehli 2:3 po prodloužení.

Úvod zápasu moc šancí nenabídl. Až v patnácté minutě se střelou z dálky prosadili hosté a šli do stavu s jednobrankovým náskokem. Jihočeši se ve druhé periodě snažili o vyrovnání. Několik slibných brejků ale neproměnili. Koklar orazítkoval z další šance jen tyč, ale vzápětí vybojoval míček Vlček a utkání vyrovnal. Vzápětí ale Letka vybojovala přesilovou hru, kterou hned po pěkné kombinaci využila a po dvou třetinách tak svítil na tabuli stav 1:2. Ač se Štíři celou třetí dvacetiminutovku snažili o vyrovnání, povedlo se jim to až zásluhou Vlčka v poslední minutě hrací doby. V  následném prodloužení byli aktivnější domácí. Nicméně hostům stačila jediná střela na branku, aby rozhodli o tom, že na jihu Čech zůstane jen jeden bod.