Štíři z víkendu mají bod. Jak to viděl trenér?

Máte za sebou dvě těžká kola. V pátek s Ústím nad Labem a v neděli s pražskými Butchis. Jak bys oba zápasy zhodnotil?
Páteční zápas v Ústí nám sedl. Soupeř nás převyšoval individuální kvalitou, ale vyjma deseti minut v poslední třetině jsme sehráli kvalitní partii. V prodloužení jsme věděli, že to bude hodně těžké, zvláště když budeme bez míčku. Což se bohužel pro nás přesně stalo a z první střely Ústeční ukončili zápas. V neděli proti nám Butchis vyrukoval s hodně agresivním přístupem, díky kterému si vybudoval už v úvodu náskok 4:0. Poté jsme sice hru celkem srovnali, ale na zvrat ve skóre to nestačilo.

Bylo v zápasech něco, co vám fungovalo a naopak něco v čem jste propadli? S mírným optimismem můžu říci, že se zlepšujeme ve hře s míčkem. Samozřejmě proti top týmům je to vždy těžké. Přesto na této cestě chceme setrvat. V neděli jsme určitě propadli v důrazu. Z toho se musíme poučit. Butchis nám ukázal, že pokud chce být tým úspěšný, nemůže hrát v rukavičkách.

V neděli vás čeká další domácí utkání, tentokrát proti Znojmu. S čím do utkání půjdete?
Jako do každého utkání s tím, že ho chceme vyhrát. Všichni bychom si to už zasloužili a uděláme pro maximum!