Ženy si v neděli zajistily druhé místo

V neděli 7. 4. vyjely ženy na předposlední turnaj sezóny do Týna nad Vltavou. První zápas začal v 9:00 proti FBC Sokol Písek 1:2 (0:0; 1:1; 0:1). Byl to velmi zajímavý zápas herně i výsledkově. Po vlažnější první třetině, kdy ženy teprve vstávaly z postele, se Štírky druhým hvizdem konečně probraly a začaly hrát. Celé dvě třetiny dobývaly píseckou pevnost, pálily jednu šanci za druhou, dokonce se jim podařilo dostat do vedení, ale houževnatě hrající soupeřky víc nedovolily. Vstřelily dvě šťastné branky a to jim stačilo dovést hru do vítězného konce.
V druhém zápase proti FA SEPTA.CZ České Budějovice 9:1 (3:0; 3:0; 3:1), nastoupil úplně jiný tým. Štírky od začátku bojovaly o každý míček, neustále obstřelovaly branku soupeřek a k našemu štěstí začaly dávat i góly. Byl to parádní zápas od začátku do konce, kdy holky předvedly spoustu krásných situací. „Chtěl bych holkám poděkovat za dva skvělé zápasy, kdy v jednom nepadlo nic a v druhém vše. Holky makaly a bojovaly jako správné štírky.“ hodnotí turnaj trenér Jan Trnka.

Ženy si díky výhře zajistily druhé místo v 2. lize žen.