Ženy v prvních dvou zápasech sezóny nezaváhaly

V neděli vyjely ženy na úvodní dvojzápas sezóny do Pelhřimova

TJ Centropen Dačice : FBC Štíři České Budějovice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
V neděli vyjely ženy na úvodní dvojzápas sezóny do školní haly v Pelhřimově. V poledne nastoupily proti týmu TJ Centropen Dačice. V první třetině se omlazený tým žen hodně hledal, i díky tomu v závěru této části inkasoval od aktivně hrajících Dačic první branku zápasu. Štírkám se podařilo odpovědět až v druhé části, to hned dvakrát ve 23. a 26. minutě utkání. Další branky už nepadly a to hlavně díky výborně chytajícím brankářkám obou týmů.

FBC Štíři České Budějovice : SK Jihlava – Žďár nad Sázavou B 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Do druhého zápasu vstoupily ženy suverénně, už v první minutě vedli 1:0 po střele Kořenské. Do konce třetiny štírky skórovaly ještě dvakrát. V druhé i třetí třetině se ženy držely většinou na soupeřově polovině, avšak díky nepovedené střelbě holky skórovaly už pouze jednou a po úspěšném úniku soupeřky inkasovaly.