Áčko bralo ve Znojmě bod. Jak to viděl trenér?

Venkovní utkání ve Znojmě jste prohráli 5:6 po prodloužení. Kde vidíš příčiny porážky?
Tentokrát je to jednoduché. Měli jsme špatný vstup, kde jsme nabrali tříbrankové manko. To jsme sice dokázali během utkání smazat, ale už nám chyběly síly a kvalita, abychom dokonali obrat. V prodloužení, jak už to bývá, rozhodla jedna chyba.

Prohráli jste už pátý zápas v prodloužení. Je to něco co vás mrzí?
Určitě nás to mrzí. Porážka se Znojmem byla navíc v poslední vteřině, což je vždy šílené. Na druhou stranu – měli jsme v sezoně řadu mentálně těžkých momentů a pořád jsme tady. Náš tým má velkou mentální odolnost, nevzdáváme se. To je něco, co mě strašně těší a pro blížící se vyřazovací boje to vidím jako velkou přednost.

Čeká vás třetí venkovní utkání v řadě. Tentokrát v Chomutově, který vás na domácí palubovce přehrál 9:5. S čím do utkání půjdete?
Od tohoto zápasu se stala velká spousta událostí jak na naší straně, tak na té chomutovské. Vzhledem k tomu, že Chomutovu jde o hodně, předpokládám nesmírně těžký zápas. My máme ale také své cíle, proto také k utkání tak přistoupíme. Věřím, že tentokrát uspějeme my.